IceCream

Apartments

ul. Chopina 1 / 2, 3

81-752 Sopot, Polska


Marek ZehnerWIRTUALNY SPACERCOVID19 – zasady bezpieczeństwa w Apartamentach ICECREAM APARTMENTS W SOPOCIE

– informacje dla Gościa

W obliczu tak trudnego wyzwania jakim jest koronawirus (SARS-CoV-2), przed jakim stanęliśmy my wszyscy, pragniemy poinformować, że na bieżąco monitorujemy doniesienia dotyczące SARS-CoV-2 i dynamicznie zmieniającą się sytuację przez niego wywołaną.

Bezzwłocznie wdrożyliśmy środki ostrożności, w celu zapewnienia bezpiecznego pobytu w naszych Apartamentach.

Przygotowaliśmy także pełną listę konkretnych działań , które możesz przeczytać poniżej

  • relacja z Gościem jest nawiązana już na etapie rezerwacji i skierowana w stronę relacji online
  • Apartamenty są wyposażone w dystrybutory ze środkiem dezynfekującym, umieszczone w korytarzu przed wejściem do apartamentów
  • po wejściu do korytarza, Goście proszeni są o dodatkową dezynfekcję dłoni
  • bardzo prosimy o noszenie maseczek w częściach wspólnych (korytarz) oraz dezynfekcje rąk. Jeśli nie masz maseczki zgłoś się do recepcji.
  • W apartamentach powinny przebywać wyłącznie osoby tam zakwaterowane
  • Gościu – pamiętaj- jeżeli jesteś chory przełóż swój pobyt – w przypadku gdy pojawisz się w Apartamentach z objawami choroby, zastrzegamy sobie prawo do nie zameldowania Ciebie z zachowaniem zadatku
  • sugerujemy, aby wszelkie płatności odbywały się bezgotówkowo
  • pracownik recepcji w zależności od natężenia ruchu dokonuje dezynfekcji części wspólnych w korytarzu
  • praniem pościeli hotelowej i ręczników zajmuje się dla nas zewnętrzna pralnia „Biała Lilia” z Rumii
  • przywiązujemy olbrzymią wagę do zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa zdrowotnego w obliczy pandemii , jednak pamiętaj, że od zachowania Gości zależy także poziom bezpieczeństwa nas wszystkich

Zapraszamy serdecznie i życzymy miłego pobytu

Zespół IceCream Apartments


O nas


To wielka przyjemność dla Ice Cream APARTMENTS być częścią Sopotu, znanego uzdrowiska i „letniej” Stolicy Polski, oraz z podekscytowaniem i zaangażowaniem tworzyć wspaniałe miejsce do pracy i do życia w Centrum Sopotu.

Nasze wysiłki dały każdemu apartamentowi własny, indywidualny charakter, podkreślając historyczny charakter kamienicy poprzez zachowanie wysokich sufitów.

Dokładamy wszelkich starań, aby wyróżniać się czymś szczególnym, wnieść inspirację do Twojego życia.

Stworzyliśmy przestrzeń, w której nie ma miejsca na komercyjne kompromisy i dołożymy wszelkich starań, by stale rozwijać naszą ofertę, nieustannie podwyższając standard usług Ice Cream APARTMENTS.

APARTAMENTY

Ice Cream APARTMENTS to dwa niezwykłe apartamenty.

W ekskluzywnie wyposażonych wnętrzach Ice Cream APARTMENTS znajdą Państwo wszystko, co jest potrzebne do komfortowego pobytu, korzystając jednocześnie ze swobody, prywatności i niezależności, jaką gwarantuje apartament.

Inspirujące spokojne tony kolorystyczne dobrane dla minimalistycznych wnętrz w połączeniu z nastrojowym oświetleniem pozwoliły na zaprojektowanie przestrzeni idealnej dla relaksu. Poszczególne elementy wyposażenia wykonano ze szlachetnych, naturalnych tkanin.

Komfortowe, unikatowe meble stworzone na specjalne zamówienie według indywidualnego projektu czynią wnętrze Ice Cream APARTMENTS miejscem harmonii, klasy i wyrafinowania .


Całość uzupełniają m.in. ekskluzywne kosmetyki, akcesoria łazienkowe, satynowa pościel oraz bawełniane puszyste ręczniki.


Zapewniamy sprzątanie (wraz z wymianą pościeli oraz ręczników) raz na 3 dni (od 6 dnia pobytu).